Blog

auto w rowie

 

Auto w rowie zdecydowanie nie jest najprzyjemniejszą sprawą. Jeżeli jednak dojdzie do takiej sytuacji, że samochód wyląduje tam, gdzie nie powinien, nie będzie to zdecydowanie sytuacją bez wyjścia. Istnieją bowiem pewne metody, dzięki którym można sobie poradzić z niekorzystnym zdarzeniem i wyciągnąć pojazd z rowu. A to przecież jest konieczne do tego, by kontynuować jazdę.

awaria samochodu

Chyba każdemu kierowcy choć raz przydarzyła się awaria auta lub stłuczka, czy wypadek, które skutkowały tym, że konieczne było holowanie auta. Jednak jeśli chodzi o takie na lince przez inne auto to możliwości są ograniczone. Zwykle niezbędna jest laweta, a to może wiązać się z bardzo różnorodnym kosztem, na jaki musimy się przygotować. Od czego dokładnie zależy, to ile zapłacimy za taką pomoc?

złomowanie auta

Złomowanie samochodu wydaje się sprawa bardzo prostą. W końcu wokół nas mnóstwo jest punktów skupu złomu czy innych miejsc, gdzie być może różnego rodzaju pojazdy są rozbierane na części. 

demontaż samochodu

Coraz więcej osób decyduje się na zakup zagranicznych samochodów, również modeli podchodzących ze Stanów Zjednoczonych.

auto

Jednym ze sposobów na zdobycie pożądanego przez nas samochodu jest sprowadzenie pojazdu z USA. Takie rozwiązanie ma swoje zalety, ale i swoje wady.